Najczęściej kupowane

Information

Producenci

Promocje

Ostatnio przeglądane

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

LAMPA SOLARNA

LZS-02-EL550

Nowy produkt

Lampa zewnętrzna z oddzielnym panelem solarnym

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

PŁATNOŚCI
PŁATNOŚCI

Opis

SZEROKOŚĆ14,8 cm
WYSOKOŚĆ10,8 cm
JASNOŚĆ / LED950lm/W
NAPIĘCIE ZASILANIA3,7 V DC
KOLOR LEDBiały
STOPIEŃ OCHRONYIP 65
MOC10 W
ZASIĘG SYGNAŁUdo 5m
RODZAJ MATERIAŁUABS
KOLOR OBUDOWYCzarny
TYP DIODCOB
DŁUGOŚĆ PRZEWODU5 m
CZAS DZIAŁANIAdo 5 h
CZAS ŁADOWANIAdo10 h

Więcej informacji

Lampa oświetleniowa z oddzielnym panelem solarnym i pilotem sterującym.

Wyposażona w akumulatory ładowane poprzez panel solarny. Oświetlenie z lampy solarnej dostarczy CI odpowiednią ilość światła, sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchu który przełącza lampę w tryb aktywny po zapadnięciu zmierzchu, oraz czujnik zmierzchu PIR który włącza oświetlenie po wykryciu ruchu w zasięgu pracy czujnika PIR.

Lampa solarna

z aż 120 diodami COB z dołączonym panelem słonecznym to niekończące się źródło darmowej energii dla Twojego domu. Zamontuj  w dowolnym miejscu - panel solarny możesz zawiesić w promieniu 5 metrów od lampy (taką długość ma łączący oba moduły kabel). Zredukuj koszty oświetlenia zewnętrznego, stawiając przy tym na ekologię - brak konieczności wymiany baterii oraz częstej zmiany żarówek.

Panel solarny

ma wystarczającą powierzchnię dzięki czemu szybko ładuje baterię znajdującą się w urządzeniu. W lecie wystarczy zaledwie 6 godzin pełnego naświetlenia aby lampa oddawała światło przez całą noc. W zimie, czas ładowania może się wydłużyć do max. 2 dni. Zalecane montowanie na wysokości 1,8 - 2,5 m nad obszarem, który ma być oświetlany Pole wykrywania czujnika PIR to 120 stopni w poziomie, na odległość około 5 metrów.